چند سال پیش ، من و همسرم به همراه گروهی از زوج های دیگر برای صرف شام بیرون رفتیم. من دقیقاً نمی دانم که موضوع بحث به رابطه جنسی تبدیل شده است. ظاهراً این گروهی از زوجین بودند که مانع اشتراک آنها نشدند زیرا یکی از همسران در واقع گفت: "من باید یک دختر خسته کننده باشم. من فقط علاقه مندم که یک موقعیت استاندارد را انجام دهم. قبل از اینکه حتی بتوانم جواب بدهم ، یکی از شوهرهای دیگر (ممکن است من آن را اضافه نکنم) گفت ، "خوب شما از دست می دهید."

این که آیا او درست بود ، من نمی توانم بگویم ، و همچنین فکر نمی کنم زندگی جنسی آنها یکی از مشاغل من است. با این حال ، من فکر می کنم هر زوج متاهلی دوست دارند یک رابطه جنسی پرشور ، سرگرم کننده و تحقق داشته باشند. اگر کسی در حال تعجب هستید که چگونه زندگی جنسی خود را در ازدواج بهتر کنید ، برخی از عادت های کوچک وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. من نمی توانم قول بدهم که همه این شیوه ها این کار را انجام می دهند ، اما آنها قطعاً شما را به هم نزدیک تر می کنند. در اینجا 7 روش برای بهبود زندگی جنسی متاهل شما آورده شده است.

1. زیاد صحبت کنید

"زندگی جنسی شما فقط به اندازه صداقت و آسیب پذیری شما با یکدیگر خوب خواهد بود." عالی با ارتباط و ارتباط آغاز می شود. برای داشتن هر دو نیاز به صحبت کردن و گوش دادن زیادی دارید. در مورد چگونگی احساس روابط جنسی خود صادق و آسیب پذیر باشید. در نیتی ساکت نشسته نشو. نوبت و خاموشی های خود را به او بگویید. از او بپرسید که چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی از دست رفته است. زندگی جنسی شما فقط به اندازه صداقت و آسیب پذیری شما با یکدیگر خوب خواهد بود. سرانجام ، در طول رابطه جنسی صحبت کنید. ارتباط کلامی در ضمن داشتن رابطه جنسی به همان اندازه از نظر جسمی نیز مهم است.

2. ارسال سیگنال ها در طول روز

به عبارت دیگر ، با او معاشقه کنید. به او سیگنالهایی بدهید که می خواهید او را به طور مداوم در طول روز میل کنید. به این فکر کنید که مثل شروع مقدماتی زود شروع شود. قبل از عزیمت به کار ، بازوهای خود را در اطراف او بپیچید و او را بر گردن او ببوسید. به او بگویید که مطلوب است. یک بار به او بدهید و به او بگویید که چقدر خوشبخت هستید که او را داشتید. پیام های متنی خود را ارسال کنید تا به او اطلاع دهید که چقدر ی است. بعد از ظهر با او تماس بگیرید و به او بگویید که در مورد او فکر کرده اید ، و شاید آنچه درباره او فکر کرده اید. حتی اگر باعث خنده او شود ، این یک چیز خوب است. این بدان معنی است که شما در حال اتصال هستید. اگر می خواهید شب ها رابطه جنسی خوبی داشته باشید ، باید هنگام بیدار شدن حرکات خود را شروع کنید.

3. مرتباً او را لمس کنید

این شبیه به نکته آخر است. زود هنگام او را لمس می کند و اغلب او را گرم می کند. من سعی می کنم هر بار که در مجاورت او هستم به نوعی با همسرم لمس کنم. وقتی او در سینک آشپزخانه است ، من به او ده ماساژ گردن می دهم. اگر به توجه او احتیاج داشته باشم ، دست او را لمس خواهم کرد. وقتی در را برای او باز می کنم ، وقتی او می گذرد ، دستم را روی پشت آن می گذارم. این لمس های کوچک نقاط اتصال فیزیکی هستند که باعث ایجاد اعتماد و تشویق آسیب پذیری می شوند. این در را به سطح عمیق تر از محبت جسمی و شاید تمایل به کشف انواع بیشتر باز می کند. این من را به نکته بعدی می رساند.

4. تغییر چیزها در بالا

بسیاری از زوج ها به دلیل اینکه حوصله انجام همان کارها حوصله خود را پیدا می کنند وارد یک رودخانه می شوند. برای برخی ، این می تواند مانند نوازندگی همان آهنگ بارها و بارها باشد. شما هرگز از یک رودخانه خارج نمی شوید و همین کارها را انجام می دهد. در مورد تلاش جدیدی بحث کنید. این به نکته اول برمی گردد. شما باید مایل باشید درمورد آنچه می خواهید امتحان کنید ، با یکدیگر صادق باشید.

5. با هم کار کنید

سالم بودن و فرم بودن باعث می شود هر دو احساس جسمی بهتری داشته باشید و باعث جذابیت بیشتری شوید. بالاتر از آن ، روح شما را بالا می برد. وقتی هردو در ذهنیت مثبت تری قرار دارید ، احساس شور و اشتیاق بسیار آسان تر خواهد بود. بدن در حال حرکت تمایل دارد که در حرکت باشد. با کار کردن با هم ، خون را به حرکت در آورید و ببینید که از آنجا چه چیزی ایجاد می شود.

6. برنامه ریزی کنید

همه ما می خواهیم خودجوش باشیم ، اما در دنیای برنامه های خانوادگی و بچه ها گرفتن آن در تقویم غیرعادی نیست. رابطه جنسی می تواند مانند کار کردن باشد. وقتی این کار را به طور مداوم انجام می دهیم می خواهیم این کار را بیشتر انجام دهیم. وقتی وقت خود را خسته نکنیم و متعهد شویم ، تماشای تلویزیون ساده تر یا بدتر می شود. و این مرا به نقطه پایانی من می رساند.

7. تماشای و را متوقف کنید

عده ای هستند که استدلال می کنند که تماشای و با هم می توانند به روابط جنسی زوجین کمک کنند. من نمی توانم بیشتر مخالف باشم. در بیشتر موارد ، اعتماد به نفس و ارتباط مهمترین ماده برای ایجاد روابط جنسی عالی در بهترین حالت ایجاد می شود. چگونه می توانید به جای تمرکز روی یکدیگر به هنگام اتصال به یک صفحه وصل شوید؟ دست از و نکشید و شروع به نگاه کردن به همسر خود کنید.

منبع : ثانیکالا

sanykala

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : جنسی ,رابطه ,زندگی ,انجام ,یکدیگر ,بگویید ,رابطه جنسی ,زندگی جنسی ,روابط جنسی ,آسیب پذیری ,تواند مانند ,برای بهبود زندگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوآورسبز دانلود کتاب پی دی اف حلقه عشق صنایع دستی ایران گروه صنعتی دارا چوب امنیت تلفن همراه تاریخ اسلام و معاصر ایران و جهان موسسه حقوقی عدالتخانه مجید مقالات بهینه سازی سایت