یک آمار اخیر از Covenant Eyes حاکی است که 93٪ پسران قبل از رسیدن به 18 سالگی (62٪ برای دختران) آنلاین را مشاهده می کنند. در حالی که من به راحتی می توانم مطالعات بیشماری را که نشان دهنده تأثیرات مخرب زندگی و بر زن و مرد است ، نقل کنم ، نیازی نیست. من شخصاً شاهد ازدواج به اندازه کافی و خانواده هایی بوده ام که از طریق مستهجن از هم جدا شده اند تا بدانم اثرات آن چه آسیب هایی می تواند داشته باشد. با این حال ، نیازی به اینگونه نیست.

آقایان ، با روز ولنتاین تقریباً در گوشه و کنار ، یکی از بزرگترین راههای برقراری ارتباط عشق و ارادت به همسرتان ، گفتن "نه" به مستهجن است و منظور من انواع و است - هم به اصطلاح "نرم و". این در بسیاری از فیلم های دارای امتیاز PG-13 و R و همچنین و "سخت هسته ای" است که به راحتی آنلاین قابل دسترسی است. با گفتن نه به وگرافی ، شما نذر ازدواج خود را برآورده می کنید که فقط به همسرتان چشم داشته باشید. با این حال ، نه گفتن به هرزه‌نگاری فقط برای افراد متاهل در خارج از کشور نیست. متأسفانه ، اکثر پسران قبل از اینکه حتی پیر شوند برای رانندگی ماشین ، تختخواب های ازدواج خود را نجس می کنند. این یک مسئله عظیم برای پسران ، نوجوانان و آقایان است (به معنای این نیست که برای دختران و ن ما نیز مسئله ای نیست ، به خصوص اگر محبوبیت گسترده 50 سایه خاکستری را در نظر بگیرید.)

در طول یک دهه گذشته در خدمت خانواده ، من تنها با مردانی آشنا شده ام که به نوعی با وگرافی دست و پنجه نرم نکرده اند. واقعاً ، وقتی بیشتر در مورد آن فکر می کنم ، فقط با یک مرد ملاقات کردم (که معتقدم) که به من گفت این مشکلی برای او نیست. بنابراین اگر همسر و / یا یک مادر با فرزند نوجوان در حال خواندن این وبلاگ هستید ، این را بدانید: همسر و / یا فرزند (پسر) شما به احتمال زیاد با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند یا به زودی با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید. من برای ترساندن شما این را نمی نویسم. این یک واقعیت است به دلیل سیمی شدن مردان ، و ما باید به طور جمعی کاری در مورد آن انجام دهیم.

مردان — 5 دلیل وجود دارد که باید به وگرافی بگوییم (این لیست به راحتی می تواند طولانی تر باشد ، به خصوص اگر من از همسران خود خواستم مشارکت کنند):

1. دیدن مستهجن همسرم را بی ارزش می کند.

این برای هر مردی که در آنجا باشد باید فاقد فکر باشد. هنگامی که ما عمدا و و / یا نی را مشاهده می کنیم که کم و بیش لباس ندارند ، به همسران خود می گوییم که آنها به اندازه کافی برای ما مناسب نیستند. صرف نظر از اینکه چگونه ممکن است سعی کنیم عقلانی کنیم یا به ن خود بگوییم در غیر این صورت ، اقدامات ما با صدای بلند صحبت می کنند. خط پایین - ما در ن دیگر به غیر از همسران خود لذت می بریم. چگونه دیگر انتظار داریم که آنها احساس کنند؟

2. دیدن مستهجن همسر من را از فداکاری کامل من (که او شایسته است) می کند.

برای اکثر مردان (اگر نه همه) ، وگرافی یک تجربه جنسی است. اشتیاق و احساسات جنسی زیادی به آن گره خورده است و به همین دلیل بسیار اعتیاد آور است. با این حال ، علاقه جنسی و صمیمیت عاطفی من که با رابطه جنسی همراه است ، فقط برای یک شخص دیگر - همسر من منظور شده است. از یک یادداشت بسیار شخصی ، وقتی تصمیم گرفتم که فقط به همسرم توجه داشته باشم و با خدا عهدی کنم که به ن دیگری نپردازیم ، صمیمیت همسرم و همسرم به صورت نمایی رشد کرد.

3. دیدن مستهجن بر فرزندان من تأثیر منفی خواهد گذاشت.

هیچ مردی جزیره ای نیست و هیچ گناهی مرتکب نمی شود که بر اطرافیان ما تأثیر نگذارد. ازدواج های ما مجریان اساسی برای فرزندان ما است. وگرافی همیشه باعث می شود که این لنگر فرورفته شود. بچه های ما به یک طریق یا دیگری می فهمند که ما خودمان را نسبت به دوست داشتن همسران و خانواده هایمان مطابق آنچه دوست داریم انتخاب می کنیم. با انتخاب مشاهده مستهجن ، ما می خواهیم بچه های خود را در معرض خطر قرار دهیم تا قدم های خود را دنبال کنند و پایه و اساس شکسته ای را برای زندگی خود ایجاد کنند. آیا ما این را برای پسران و دختران خود می خواهیم؟

4- مشاهده مستهجن مرتکب نوعی می شود.

عیسی اظهار داشت به سادگی ، "این که هر کس به زن با نیت نگاه کند ، قبلاً با او در قلب خود کرده است" (متی 5: 28). هیچ راهی برای پوشاندن شکر این سم وجود ندارد. دیدن و مانند رقصیدن با شیطان است - دچار سوختگی خواهید شد. این بدان معنا نیست که ما تا آخر عمر هرگز به زن دیگری "شهوت" نخواهیم داد. اما وقتی احساس می کنیم ذهن ما در حال پایین رفتن از این جاده ممنوع است ، کاملاً لازم است که جلوی خود را بگیریم. راه رفتن ما با خدا ، ازدواج و خانواده ما در معرض خطر است. وقتی احساس می کنم وسوسه می شوم ، به سرعت به خدا می روم و به خودم یادآوری می کنم که این ازدواج در نهایت پیمانی است که او برقرار کرده است. این در مورد تمجید از او است ، و من برای حفظ آن باید تمام تلاش خود را انجام دهم. در اینجا بهترین قسمت است. در عهد ازدواج خداوند ، حمایت و حمایت کامل انجام می شود. همین که به خدا و همسرم می چسبم ، خدا ما را نزدیک می کند و ازدواج ما را رشد می دهد.

5- دیدن مستهجن رابطه من با خدا را تضعیف می کند.

به عنوان یک مسیحی ، این بزرگترین دلیلی است که می خواهم از هرگونه وسوسه دیدن وگرافی یا نگاه کردن به ن دیگر (به صورت عاشقانه یا جنسی) فرار کنم. نگاه به زن دیگری در شهوت اشتباه است. آن گناه است. کلام خدا همچنین نشان می دهد که الگویی از گناه ناخوشایند بر روابط من با او تأثیر منفی خواهد گذاشت. پس چه می شود؟ به عنوان یک زن و شوهر مسیحی ، رابطه من با خدا باید w را تعریف کند

منبع :  sanykala

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ازدواج ,مستهجن ,و ,دیدن ,وگرافی ,همسرم ,دیدن مستهجن ,خواهد گذاشت ,مشاهده مستهجن ,وقتی احساس ,منفی خواهد ,منفی خواهد گذاشت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت جهادگران استان تهران James ملیکه ماساژ Saya تولید و عرضه ی سینی های چوبی Mahdi Abbasi - مهدی عباسی البرز رایانه