من می خواهم شواهدی ارائه دهم تا نشان دهم زن و مرد بیولوژیکی بی نظیر هستند. جنبش ن در حمله به نقشهای جنسی سنتی بارها ادعا كرده است كه زن و مرد به جز توانایی فرزندآوری فرزندان یكسان هستند. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دورتر باشد.

بیایید با بحث در مورد مغز انسان شروع کنیم ، جایی که مردانگی و زن بودن ریشه دارد. تحقیقات دقیق نشان می دهد که تفاوتهای اساسی بین جنسها از نظر منشأ عصب شناختی است ، نه اینکه صرفاً از نظر فرهنگی صرفاً فرض شود. همانطور که دکتر ریچارد رستاک در کتاب خود با عنوان "مغز ، آخرین مرز" اظهار داشت:

طمئناً هرکسی که اوقات خود را با کودکان در یک زمین بازی یا محیط مدرسه گذرانده است از تفاوت در نحوه واکنش پسران و دختران به موقعیتهای مشابه آگاه است. به آخرین باری که سرپرستی یک مهمانی جشن تولد با حضور کودکان 5 ساله بود فکر کنید. این معمولاً دخترانی نیستند که مو را می کشند ، مشت می اندازند ، یا یکدیگر را با غذا لکه می کنند. معمولاً چنین تفاوتهایی براساس مبنای فرهنگی توضیح داده می شود. انتظار می رود که پسران پرخاشگرتر باشند و بازی های خشن را انجام دهند ، در حالی که احتمالاً دختران ترغیب می شوند که ملایم تر ، غیرقابل تحمل و منفعل تر باشند. پس از چندین سال قرار گرفتن در معرض چنین انتظاراتی ، بنابراین تئوری پیش می رود ، زن و مرد با مجموعه های رفتاری و فکری متنوع و متفاوتی رو به رو هستند. به عنوان یک نتیجه از این ، بسیاری از مردم بر این باورند که اگر شیوه های فرزندآوری بتوانند یکسان شوند و کلیشه های مربوط به نقش جنسی از بین بروند ، در نهایت بسیاری از این اختلافات ناپدید می شوند. هرچند که اغلب اتفاق می افتد ، وضعیت واقعی آنچنان ساده نیست.

تحقیقات روانشناختی اخیر نشان می دهد که بسیاری از تفاوت های عملکرد مغز بین جنس ها ذاتی ، بیولوژیکی تعیین شده و نسبتاً مقاوم در برابر تغییر از طریق تأثیرات فرهنگ است.

دکتر رستاک مطالعات بیشماری را ارائه می دهد که این جمله را مستند می کند ، و سپس با نقل قول دکتر دیوید وچسلر ، خالق محبوب ترین تست هوش برای استفاده با بزرگسالان ، این فصل را نتیجه می گیرد.

". یافته های ما آنچه شاعران و رمان نویسان غالباً ادعا می کنند را تأیید می کند ، و یک متوسط ​​غیرمولد مدت طولانی معتقد بود ، یعنی اینکه مردان نه تنها رفتار می کنند بلکه متفاوت از ن" فکر می کنند ". (ص 206)

هر دو Drs رستاک و وکسلر درست هستند. نر و ماده از نظر بیولوژیکی ، آناتومیکی ، جنسی ، عاطفی ، روانی و بیولوژیکی با یکدیگر تفاوت دارند. ما به معنای واقعی کلمه در هر سلول بدن متفاوت هستیم ، زیرا هر جنس یک الگوی کروموزومی منحصر به فرد دارد. امروزه چیزهای زیادی درباره عملیات به اصطلاح تغییر جنسیت نوشته شده است ، که به موجب آن نرها به ماده تبدیل می شوند یا برعکس. مسلماً ، امکان تغییر دستگاه تناسلی خارجی با عمل جراحی وجود دارد و می توان از سیلی برای پت کردن سینه ها یا دور کردن یک قاب استخوانی استفاده کرد. سپس می توان هورمون ها را تزریق کرد تا تبدیل نه یا مردانه شود. اما هیچ کاری نمی تواند انجام شود تا تکلیف جنسی که خدا در لحظه تصور تغییر داده است تغییر کند. این تعیین در هر سلول انجام می شود و از اولین لحظه زندگی تا زمان مرگ "مرد" یا زن را می خواند. نه ، یک جنس نیست بلکه دو!

این شامل جنبه هایی از قبیل نگرش ، رفتار ، احساسات ، اعتماد به نفس (یا کمبود) آنها ، و چگونگی بیان جلال جلوه های جلال پدر آسمانی خود است. من اغلب به پیرترین دخترم می گویم که وقتی لبخند می زند ، اتاقی را روشن می کند و کسی نمی تواند کمک کند اما زیبایی را که از او تابیده می شود نبیند. این مسئله در مورد همسرم نیز صادق است. هیچ چیز برای من زیباتر از این نیست که همسر و دخترانم را ببینند که با هم می خندند و می خندند. به این معنا ، من معتقدم که زیبایی بیش از هر چیز دیگری با شادی و آرامش درونی فرد ارتباط دارد. به همین دلیل ، زیبایی واقعی همیشه جلوه ای از جلال خیر خداوند را نشان می دهد.

اول پیتر 3: 4-5 به ما می گوید: "زیبایی یک زن باید از زیبایی درونی شما باشد ، زیبایی ناپایدار یک روح آرام و آرام ، که از نظر خداوند بسیار ارزش دارد. زیرا این راه ن مقدس است از گذشته ها که امید خود را به خدا می بخشیدند تا خود را زیبا کنند. "

2. زیبایی یک زن به طور منحصر به فرد تحت تأثیر چگونگی درک خودش قرار می گیرد.

متأسفانه ، ما در "دنیای فیس بوک" زندگی می کنیم که به طور مداوم خود فرد را با دیگران مقایسه می کند. اگرچه فیس بوک یک واقعیت یک بعدی و کاغذ نازک است ، میلیون ها زن جوان (و آقایان) هنوز هم موافق تأیید "دوستان" خود هستند. برای دختران نوجوان ما و حتی دختران بزرگتر ، این می تواند به مکانی خطرناک تبدیل شود ، زیرا آنها غالباً بر اساس بالا آمدن و سقوط "امثال" خود ، عزت نفس خود را تعریف می کنند. به همین دلیل برای پدران بسیار مهم است كه در زندگی دخترشان حقیقت بگویند ، و در صورت وم ، دسترسی دختر جوان به رسانه های اجتماعی را محدود و یا از نزدیک نظارت كنید. برای مقابله با این پیام ، هم ن و هم دختران ما نیاز به تأیید منظم دارند که پیرامون خود هستند و زیبایی واقعی که آنها به عنوان فرزندان خدا ابراز می کنند.

این بدان معنی است که باید برای همسر و دخترانم "آینه واقعیت" باشم. وقتی آنها به من نگاه می کنند و این سؤال را می پرسند ، "من زیبا هستم؟" من باید به روشی پاسخ دهم که با تمام زیبایی آنها به عنوان یک زن صحبت کند. این ممکن است شامل لباسی باشد که آنها می پوشند یا اینکه موهایشان چگونه استایل شده است. با این حال ، حتی بیشتر از این ، باید شخصیت و قلب آنها را در پیشگاه خدا تأیید کنم. من می خواهم که آنها خودشان را همانطور که خدا آنها را می بیند ، ببینند و در عین حال ، شادی و لذتی را که به زندگی من می آورند ، بدانند.

مردان - اگر خانمها در زندگی ما می خواهند زیبایی واقعی را در درون خود ببینند ، باید به آنها کمک کنیم تا این اصطلاح را دوباره تعریف کنند و این را خیلی بیشتر معنی دهند. اول از همه ، باید زیبایی را به عنوان خدا ببینیم و نه زیبایی منحرف این جهان که عمدتاً فقط از ظاهر بدنی شخص بالا می رود. با توجه به اینکه همسران و دختران ما زندگی خود را در این میدان نبرد پر از دروغ می کنند ، باید تمام تلاش خود را بکنیم تا مطمئن شویم که آنها حقیقت را می دانند و آنها را ترغیب می کنند تا خود را به عنوان پدر آسمانی خود ببینند - ن زیبایی که به وجهی او شکل می گیرند! بهتر از این نمی شود.

منبع : sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

غواصی که برای آب نامه می نوشت.. |شهر سبز||Green city| رودخانه ماه خورشیدم SAVAŞ آموزش بورس بصورت رایگان کارشناسی سنجش و پایگاه اطلاعاتی ناحیه یک قیمت میلگرد در بازار تهران | همه چیز درباره میلگرد Nicholas FILM-PHILOSOPHY.IR