هرکسی که معتقد باشد راه رسیدن به قلب یک انسان است ، از طریق جغرافیای پوسته پوسته معده او است.
- رابرت بایرن

قبل از نوشتن کتاب خود فقط برای ن ، شهوتی فلدهان با بیش از 1000 مرد مصاحبه کرد. اگرچه جای تعجب نبود که مصاحبه ها نشان داد که مردان تمایل بیشتری به رابطه جنسی دارند ، اما تعجب آور بود که چرا. او نوشت،

مردان بیشتر از آنچه بدست می آیند می خواهند. علاوه بر این ، آنها معتقدند که نی که آنها را دوست دارند ، نمی دانند که این یک بحران است - نه تنها برای مرد ، بلکه برای روابط برای همسرتان رابطه جنسی چیزی بیش از نیاز جسمی نیست. عدم رابطه جنسی به همان اندازه از نظر عاطفی برای او جدی است ، همانطور که می گویم سکوت ناگهانی وی برای شما رقم خواهد زد ، به شرط آنکه او به سادگی از برقراری ارتباط با شما دست بکشد. این به همان اندازه یک شکایت قانونی برای او زخمی است ، و به همان اندازه برای ازدواج شما خطرناک است

رابطه جنسی برای مردان به همان اندازه از نظر عاطفی قدرتمند است اما به دلایل مختلف. ن می خواهند قبل از رابطه جنسی با مرد احساس نزدیکی کنند ، اما مردان هنگام برقراری رابطه جنسی احساس نزدیکی با ن دارند. به این تفاوت توجه کنید. به دلیل آن بسیاری از زوج ها در ارتباط جنسی مشکل دارند. هنگامی که شما یکدیگر را از نظر جنسی نفهمید ، خطر بسیار زیادی برای عدم ارتباط عاطفی را به دنبال دارید. و آنچه می تواند برخی از ادویه ها را به روابط ما بیفزاید ، تبدیل به یک میدان نبرد و مسابقه قدرت می شود که در آن همیشه امتیاز کسب می کند. "ما فقط در سه هفته گذشته یک بار رابطه جنسی داشته ایم."

اما درک کنید که از نظر او ، رابطه جنسی مانند اکسیژن به رابطه است. او بدون آن نمی تواند نفس بکشد.

ممکن است فکر کنید که او لیاقت آن را ندارد. شما ممکن است با خود بگویید ، "او نیازهای من را برآورده نمی کند ، پس چرا باید او را برآورده کنم؟ من نمی توانم همه چیز را در اطراف این خانه انجام دهم و نیازهای او را در بالای آن برآورده کنم. زمان کافی نیست و من نمی دانم." انرژی کافی دارید. "

اینجاست که من اعتقاد دارم همه ما باید با هم نفس عمیق بکشیم. رسول پولس در 1 قرنتیان 7: 3-5 (جی اس جی) بسیار جسورانه است: "درایوهای جنسی قوی هستند ، اما ازدواج به اندازه کافی قوی است که آنها را مهار کند و یک زندگی جنسی متعادل و تحقق بخش در دنیای اختلال جنسی فراهم کند. تختخواب باید محلی برای همسایگی باشد - همسری که به دنبال جلب رضایت همسر خود است ، همسری که به دنبال جلب رضایت همسر خود است ، ازدواج جایی برای "ایستادن از حقوق شما نیست". ازدواج تصمیمی برای خدمت به دیگری است ، خواه در رختخواب اگر شما هر دو با آن موافق باشید ، پرهیز از رابطه جنسی برای یک دوره زمانی مجاز است ، و اگر برای اهداف نماز و روزه است - اما فقط در چنین مواقعی. بعد دوباره با هم بیایید. شیطان شیوه ابتکاری وسوسه انگیز دارد ما وقتی که حداقل انتظار آن را داریم ما را درک نمی کنم. من درک نمی کنم ، فرمان این دوره های غیبت را دارم - فقط در صورت انتخاب آنها بهترین مشاوره من را ارائه می دهم. "

آیا واقعاً رابطه جنسی برای آقایان زیاد است؟ روانشناس کوین لمن چنین فکر می کند. وقتی این مطلب را خواندم ، شوخی کردم و شما هم ممکن است.

• یک شوهر برآورده شده جنسی هر کاری را برای شما انجام می دهد.

• یک شوهر برآورده شده جنسی یک وظیفه کتاب مقدس است.

• یک شوهر برآورده شده جنسی احساس خوبی در مورد خودش خواهد داشت.

• یک شوهر برآورده شده جنسی ، زندگی و زندگی خود را با قدرت و هدف بی نظیر انجام می دهد.

• یک شوهر برآورده شده جنسی از چیزهای مهم در زندگی قدردانی می کند

بیایید صادق باشیم در اینجا ، وقتی مرد رضایت جنسی دارد ، احتمالاً او قادر به تأمین نیازهای همسر خود است - اما این بدان معنی نیست که او همیشه چنین خواهد کرد. مطمئناً یک چیز ، حداقل او بهتر خواهد خوابید!

اما من باید صداقت داشته باشم - این یک توافق متقابل است. وقتی پدر با خوشحالی است یا اگر پدر فکر می کند خوشحال می شود ، همه چیز با سرعت بیشتری در اطراف خانه انجام می شود. بسیاری از خانمها قبل از شروع رابطه جنسی ، انتظار را تا زمانی که اوضاع "خوب" نباشد ، اشتباه کردند. اما وقتی از رابطه جنسی خودداری می کنیم ، از نزدیکی عاطفی که در نتیجه دریافت می کنیم جلوگیری می کنیم. این پارادوکس عظیم هنگامی که فهمیده نشود ، عواقب سردسیری دارد. بخش جنسی ازدواج را بهم ریخته و روابط را خفه می کنید. هیچ کس نمی تواند نفس بکشد.

من آنچه را که گری و باربارا روزبرگ در کتاب خود "پنج نیاز جنسی زن و مرد" می نویسند را دوست دارم:

واقعیت این است که ما اغلب موارد مشابه را می خواهیم. عمیق ترین آرزوی ما ، چه مرد و چه زن ، در نهایت این است که یکی شویم. او مقاربت می خواهد؛ او مقاربت می خواهد. او ممکن است بیش از آنچه که انجام می دهد ، مقاربت بدنی را بخواهد ، و ممکن است بیش از آنچه او انجام می دهد مقاربت عاطفی را دوست داشته باشد ، اما وقتی یک زوج می توانند رابطه جسمی و عاطفی را ذوب کنند ، مسیر رابطه جنسی بزرگ را پیدا می کنند.

برای افزودن مقداری ادویه ، بعضی از آفرودیزاسیون های "واقعی" را گنجانده ام:

حساسیت - رابطه جنسی خوب با نوازش قلب معشوق شما شروع می شود. هرگز منظور این نبود که یک عمل واحد بیان یا احساس باشد. رضایت جنسی با نجابت ، درک ، اعمال مهربانی و ایثار انجام می شود. با یکدیگر خوب رفتار کنید و یک نوع جدید از رضایت جنسی را کشف خواهید کرد.

زمان - رابطه جنسی خوب صرف زمان ، نه فقط در طول رابطه جنسی است تا عاشق خود را که به او اهمیت می دهید نشان دهید و او را دوست دارید. ارنستین بانولیلاک ، نویسنده آفریقایی ، این موضوع را به زیبایی نشان می دهد:

تجربه یک انسان مانند آتش برگهای خشک است. به راحتی روشن می شود ، شعله ور است.

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

chinanet.parsablog.com Amanda عصر هارمونی طبیعت Carolyn درود دو کلمه حرف حساب نامي گشت ايرانيان آلفا 7 آموزش تعمیر پمپ آب خانگی