چالش فرهنگی هفته: ناپدید شدن عاشقانه

یکی از دوستان من به تازگی برای شام به خانه شام ​​رفته بود و دیدم یک زوج نوجوان ناخواسته وارد شام می شوند و آماده می شوند به جای مفصل همبرگر در کنار هم ، در یک رستوران بنشینند. آنها به نظر می رسید که قصد دارند یک "تاریخ واقعی" - با مکالمه گسترده و چهره به چهره - امتحان کنند.

افسوس ، نه واقعاً. در طی چند دقیقه از نشستن ، هر دو پسر و دختر تلفن های هوشمند خود را بیرون کشیدند و شروع به اعتیاد آور بودن به صفحه هایشان کردند. بدیهی بود که هیچ کس تصور نمی کرد که به جای شخص دیگر ، در طی یک تاریخ کاملاً روابط زود هنگام ، روی صفحه نمایش تمرکز کند.

داستان دوست من بحث خودمان را برانگیخت كه چرا این نوجوانان فکر می كنند دوستی و عاشقانه بهتر از عشق و توجه به زندگی واقعی به فناوری دامن می زنند. مطمئناً "عادی بودن" فناوری ارتباطات الکترونیکی امروزه یک عامل مؤثر است. روابط با کمک فناوری هنجار جدید است.

اما به نظر می رسد یک عامل دیگر که به شدت بازی می کند وجود دارد: نوجوانان به ندرت والدین یا نزدیکان بزرگسال خود را مشاهده می کنند که عاشقانه یا محبت نسبت به یکدیگر نشان می دهند. گذشته از تصاویر در یک فیلم ، پس از آن ، چه زمانی جوانان واقعاً روابط عاشقانه ، پایدار و طولانی را می بینند؟

از آنجا که فن آوری بر ارتباطات حاکم است ، حتی در خانواده ها ، زوج های متاهل فرصت های طبیعی کمتری برای قرار دادن یک نمونه مثبت و واقعاً عاشقانه برای نوجوانان ، بزرگسالان جوان و مجردها در هر سنی دارند. امروزه جوانان به سادگی در روابط عاشقانه شویی به طریقی که نوجوانان در گذشته انجام می دادند ، چشم نگرفتند.

پدر و مادر دوست من هنگام ترانه دلخواه پدرش از رادیو در اتاق نشیمن می رقصیدند. آنها در لحظات اندکی ، قبل از صرف شام ، تبادل کلیدهای ماشین یا آماده شدن برای وقت خودشان به تنهایی ، محبت نشان می دهند - آغوش ، نوازش یا برس دست. و یادم است که مادرم پس از یک روز طولانی مراقبت از فرزندان بیمار به عنوان یک پزشک اطفال ، چقدر با خونگرم به خانه پدرم می آمد. من کاملاً عاشق تماشای والدینم در ارتباطات روزمره خود ، عشق و محبت را بر همدیگر ریختم. من شنیده ام که گفته است دوست داشتنی ترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد نشان دادن عشق او به مادرشان است. من با تمام وجود اعتقاد دارم اما چند بار چنین اتفاقی می افتد؟

چگونه خانواده خود را نجات دهیم: از الگوی عاشقانه واقعی و ازدواج سالم استفاده کنید

من قبلاً نوشتم ، در پی احکام دیوان عالی در مورد ازدواج ، در مورد اینکه چقدر برای ما مهم است که برای جوانانمان یک نگاه سالم و جذاب از ازدواج را الگوبرداری کنیم. و متعهد به تقویت نشاط ازدواج در زندگی خودمان باشیم. در حداقل سطح ، این به معنای درخواست کمک در هنگام بنیانگذاری روابط شویی در آب های آشفته است. در بیشتر روزها ، با این حال ، "کار" ازدواج ما از راه های کمی آغاز می شود.

ما باید احساسات ، تعهد ، محبت و بله ، احساسات عاشقانه را نسبت به یکدیگر در لحظات دنیوی نشان دهیم ، وقتی سلام و یا از یکدیگر دور می شویم و به روش های اندک تلاش می کنیم تا از یکدیگر خوشحال شویم یا ابراز کنیم که چقدر گرامی داریم یکدیگر.

بچه های ما باید این را ببینند. پس فرزندان همسایه ما و بچه هایی که در سینما پشت سر شما نشسته اند و یا از کنار شما در مرکز شهر قدم می زنند.

"عاشقانه" غالباً به اشتباه فهمیده می شود - و شاید به همین دلیل است كه از سال 1980 میزان طلاق در میان آمریکایی های مسن دو برابر شده است. كلیشه های رسانه ای مردان را به عنوان كلاهی در مورد عاشقانه یا شرم آور و ضعیف ترسیم می كنند. ن به دنبال قدرت در مرد هستند ، اما قدرت به روش های مختلفی از جمله قدرت اخلاقی و عاطفی بسته بندی می شود. برخی از مردان بدون اینکه متوجه شوند در یک رابطه شویی ، "سکوت" می تواند فاصله ایجاد کند یا عدم علاقه را برقرار کند ، از نشان "قوی و ساکت" استفاده می کند. مردان دیگر ممکن است عاشقانه را فقط به عنوان ابزاری برای پایان دادن ، مقدمه ای برای رابطه جنسی فکر کنند و در لحظه های غیر جنسی نتوانند محبت و علاقه نشان دهند.

ن ، به ویژه آنهایی که در رمان های بی شماری "عاشقانه" می نوشند ، ممکن است عاشقانه را با تازگی ، رمز و راز و هیجان اشتباه بگیرند. دیگران گوش دادن حساس به دادن هدفی غیراخلاقی را اشتباه می گیرند و آرزو می کنند که "شنونده بزرگ" در آن مراتع سبزتر باشند نه اینکه از همسرانی که روز به روز در خدمت خانواده هستند ، قدردانی کنند. و كسانی كه از عدم "یك روح" خود ناراحت هستند ، ممكن است مشرف به روح مهربانی باشند كه زندگی خود را به اشتراک می گذارند.

به عاشقانه به عنوان حساسیت ، محبت و توجه توجه کنید - ویژگی های بارز عشق. مطمئناً در شور و شوق فرو می رود ، اما با آن تعریف نشده است. (جالب اینجاست که زوج های متدین و متدین ، ​​متدین ترین زندگی سالم ترین زندگی را گزارش می دهند.)

عاشقانه ماندگار وقتی شکوفا می شود در حقیقت شکوفا می شود - وقتی که شخصیت واقعی زندگی خود را با او شریک می شویم. با فکر کردن در مورد همسرتان در بهترین لحظه های خود ، عاشقانه را پرورش دهید ، نه تنها اوقات پرشور و پرشور بلکه به خاطر حمایت از عشق یا فداکاری بی پروا را به خاطر بسپارید. با جستجوی فرصت هایی برای خوشحال کردن همسرتان در لحظه های غیر منتظره یا روش های غیر منتظره ، عاشقانه را تمرین کنید. نسبت به یکدیگر آسیب پذیر باشید و با o همدلی کنید.

منبع : sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوگو پلاس یه اتفاق خوب برای دیده شدن شماست. کار و فناوری saragholipoor1355 سید حسین احمدپناه فروش ترازو آنلاین گروه معماری آرکا Anna KhanehBartar فروشگاه اینترنتی 19کالا دیزل ژنراتور - ژنراتور برق - دوره آموزشی تخصصی دیزل ژنراتور